1 2 3 4
קישורים מומלצים: נופש באילת מבצעים קולנועיות

כיצד תבלה את חופשתך הבאה

חיפה שאינה רחוקה מהמרכז ושניתן להגיע אליה גם ברכבת היא יעד פופולרי לבילוי והנאה בחופשות ובזמן הפנוי במשך כל השנה. יש מגוון רחב של בתי מלון בחיפה הפזורים בעיר ממלונות בוטיק קטנים ועד מלונות מפוארים וצופים להר הכרמל לנמל או למרכז העיר.

בתי מלון בחיפה, הנמצאים ברחבי העיר, מאפשרים גישה נוחה לאטרקציות הרבות שבה ומושכות אליה אנשים מכל שכבת גיל.

אטרקציות בסביבת חיפה:

בתי מלון בחיפה מאפשרים מקום שהות ולינה נוחה לפני יציאה לאטרקציות הרחוקות מדי מהמרכז אבל קרובות מספיק לחיפה, אטרקציות מרתקות כמו ראש הנקרה: בראש הנקרה קיימות מערות שהים חדר בהם פנימה כתוצאה מתהליך רב שנים מזעזועים שהתחילו מתחת לפני הקרקע ופערו סדקים בסלע והסדקים גדלו מכוחם של הגלים לאורך השנים. מערות אלו נקראות נקרות. אורך המסלול בין הנקרות הוא 200 מטר. רכבל בעל מסלול קצר המשקיף לנוף עוצר נשימה של הים ושל הנקרות מגיע אל הנקרות. ליד הנקרות יש מיצג אור קולי המתאר את היווצרות הנקרות.

"מצפור"- תצפית נוף הנמצאת קרוב לראש הנקרה וממנה ניתן לראות את כל רצועת החוף הצפונית ואת הטיילת העוברת לאורך החופים של נהריה, עכו וחיפה. לראש הנקרה יש שמורה בה ניתן למצוא את שפן הסלע ואת עטלף הפירות. ובחוף "בצת" הנמצא ליד מגיעים צבי ים ענקיים להטיל ביצים. בעבר, עד שנות החמישים, היה ניתן למצוא גם את כלב הים הנזירי בשמורה אבל לרוע המזל לא היו לו צאצאים.

אטרקציות בחיפה:

בחיפה עצמה יש גם כן אין ספור אטרקציות המהממות ביופיין, בתי מלון בחיפה נותנים את האפשרות הנוחה להספיק ולבקר בכל האטרקציות האלו. אחת מאטרקציות אלו הוא המקדש והגנים הבהאים בחיפה שנבחר לאחרונה למבנה הציבורי היפה ביותר בישראל לפי סקר נרחב באינטרנט של יותר מ40 אלף איש בערוץ האדריכלות של אתר Xnet, אתר הלייף סטייל של "ידיעות אחרונות". המקדש נמצא במרכז הגנים, הוא בעל כיפת זהב ובתוכו נמצאים השרידים של המייסד של הדת הבהאית. הגנים הבהאים גם כן ייחודיים ביופיים, הם בנויים מ19 גנים המדורגים מתחילת הר הכרמל עד לסופו.